Jaké jsou výhody Breussovy masáže?
11 prosince 2023

Úvod ke kouzlu Breussovy masáže

Už jste slyšeli o Breussové masáži? Pokud ne, pak jste ztratili spoustu fantastických příležitostí k vitalitě a wellness. Jako někdo kdo si tuto masáž vyzkoušel sám na vlastní kůži (doslova!), mohu vás ujistit, že se jedná o úžasný zážitek. A dejte mi dalších pár tisíc slov, abych se pokusil vám to vysvětlit.

Co je Breussova masáž?

Breussova masáž je jedním z typů masáží, které se zaměřují na působení na energetické dráhy a meridiány v našem těle. Jde o jedinečnou metodu, jejímž cílem je zlepšení celkového zdravotního stavu jedince, přičemž bere v potaz jak fyzický, tak i duševní stav. Má hlubokou očistnou a relaxační sílu.

Samotná masáž se týká především páteře a krční oblasti. Pokud jste jako já a trávíte spoustu času sedět u počítače, uživate si opravdu šťastný úsměv na tváři během této masáže.

Výhoda č. 1 - Úleva od bolesti

Breussova masáž je známá svým intenzivním a zároveň jemným působením na pokožku, svaly a klouby. A víte co to znamená? ‚Úleva od bolesti!‘ Kdo z nás někdy netoužil po takovém výsledku? Po mnoha letech, kdy jsem to zkoušel sám, mohu s jistotou prohlásit, že tato masáž je opravdovým zázrakem pro ty, kdo trpí chronickou bolestí. A to mohu potvrdit nejen já, ale také moje drahá manželka Marcela.

Výhoda č. 2 - Relaxace a regenerace

Nejenže Breussova masáž účinně zmírňuje bolest, ale také poskytuje hlubokou relaxaci a regeneraci. S příjemnými a pomalými pohyby je to opravdové blaho pro každého, kdo chce zažít hluboké uvolnění a odpojení od stresu moderního života. Můj tip pro vás: Dělejte si tento druh masáže pravidelně, aby vaše tělo bylo vždy v dobré kondici a mohlo čelit jakémukoli stresu, který na vás život hodí.

Výhoda č. 3 - Zlepšení pohyblivosti

Teď mi věřte, když říkám, že tato výhoda je jeden ze skvostů Breussovy masáže. V mém případě mi Breussova masáž pomohla zlepšit pohyblivost mé páteře. To je jako byste získali další svěží dech mladistvé energie. A jako je to s většinou věcí, které zapadají do života, i toto zlepšení pohyblivosti pomocí Breussovy masáže může mít vícehodnotový dopad na mnohé oblasti vašeho života.

Výhoda č. 4 - Zlepšení energetického toku

Chápeme to všichni, že žijeme ve světě plném stresu. A to může vést k blokování našeho energetického toku. Breussova masáž se výborně hodí ke zlepšení tohoto toku energie v našem těle. Postará se o to, abyste se cítili svěží, výkonní a plní energie.

Závěr

Breussova masáž opravdu stojí za to. Po vyzkoušení této masáže mohu s jistotou říci, že mě změnila k lepšímu. Jak by řekla moje manželka Marcela: 'Jsi jako nové auto!' A já doufám, že tato masáž změní i vás. Jsem si jistý, že tento nádherný dárek z hojnosti přírody může každému přinést úžasný zážitek a pocit pohody, jaký jsem sám měl tu příležitost zažít.